G-TECH 41 344 53 77

O nas

Firma G-TECH istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2000 roku, oferując swoje usługi w zakresie diagnostyki i mechaniki samochodowej. Od 2000 roku w Kielcach przy ul. Domaszowskiej 71 prowadzimy wyposażoną w nowoczesne urządzenia diagnostyczne Maha Gmbh Stację Kontroli Pojazdów.

Już od 2001 roku nasza działalność poszerzyła się o naprawy mechaniczne samochodów, a dzięki wykwalifikowanemu gronu pracowników oraz wyposażeniu technicznemu serwisu, w 2005 roku uzyskaliśmy autoryzację znanego światowego koncernu BOSCH, potwierdzając tym samym wysoką jakość oferowanych usług. W 2008 roku, G-TECH P.U.H. jako jeden z nielicznych w Polsce serwisów zostało wytypowane przez ROBERT BOSCH POLSKA Sp. z o.o. jako CENTRUM HAMULCOWE BOSCH- serwis, którego specjalnością jest bieżąca obsługa oraz rozwiązywanie problemów związanych z eksploatacją i naprawą coraz bardziej skomplikowanych układów hamulcowych.

Obecnie G-TECH P.U.H. postawiło na wysoką specjalizację oferowanych usług, skupiając się wyłącznie na diagnostyce pojazdów. Dodatkowo, poza wykonywaniem przeglądów, oferujemy w pełni profesjonalną opartą na aktualizowanej i najpełniejszej na rynku polskim bazie danych pojazdów regulację geometrii zawieszenia. W tym celu zainstalowaliśmy nowoczesne, czterogłowicowe urządzenie GEOTEST 60 Radio Plus, które jest komunikowanym radiowo komputerowym przyrządem do kontroli geometrii ustawienia kół samochodów posiadających obręcze w zakresie średnic od 12 do 25 cali. Dzięki m.in. zastosowaniu komputera i niezależnych głowic pomiarowych, uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne i powtarzalne. Przyrząd ten nadaje się do kontroli i pomiarów geometrii kół samochodów osobowych oraz tzw. miniwanów, a także samochodów dostawczych (np. busów). Urządzenie przeznaczone jest do pracy czterema zespołami pomiarowymi i umożliwia sprawdzenie oraz prawidłowe ustawienie kół pojazdów względem geometrycznej osi jazdy.

Na państwa życzenie, z ogromną starannością przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i urządzeń, dokonamy również weryfikacji stanu pojazdu przed zakupem.

Stawiamy na stabilizację, ale i rozwój kompetencji naszej kadry. Zatrudniani w G-TECH P.U.H. diagności dzięki udziałowi w cyklach szkoleń, których celem jest stałe podnoszenie poziomu i fachowości obsługi, wciąż pogłębiają swoją wiedzę w zakresie rozwoju technicznego i diagnozowania usterek pojazdów. A to wszystko- aby zaspokoić rosnące wymagania i nowe potrzeby naszych Klientów.

G-TECH

Bądź pewien stanu swojego auta

ul. Domaszowska 71, 25-320 Kielce 41 344 53 77

ul. Wojska Polskiego 221, 25-205 Kielce 690 909 632

Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek 7:00 - 21:00
Sobota 7:00 - 14:00